سلسله مباحث در باب زنان و خانواده3. خب، ما در این زمینه بایستى مواجهه کنیم، مقابله کنیم.

 افکار عمومى جهان را نمیشود دست‌کم گرفت. همه که مغرض نیستند.

البته این را هم بگوئیم؛ غرب رندانه از زیر بار طرح مسئله‌ى خانواده در می رود.

توى همه‌ى بحثهائى که اینها میکنند، بحث زن هست، اما اصلاً بحث خانواده نیست. خانواده، نقطه‌ى ضعف غرب است. مسئله‌ى زن را مطرح میکنند، اما اصلاً اسم خانواده را نمى‌آورند؛ با اینکه زن از خانواده جدا نیست. بنابراین رسیدن به این مسئله، لازم است.

که بیشترین جریمه‌ى غرب در مسئله‌ى زن و خانواده، در نگاهش به زن است؛ و این را با یک جمله و دو جمله نمیشود توصیف کرد. بزرگترین ضربه و اهانت به کرامت زن را همین سیاست غربى دارد انجام میدهد.

این احتمال در همان پروتکلهاى صهیونیسم کاملاً پیش‌بینى شده:

 یعنى ضایع کردن جنس زن و او را مظهرى براى استفاده‌ى شهوانى مرد قراردادن، در مواد آن پروتکلها هست.

حالا ممکن است کسى در اعتبار و صحت سند آن پروتکل خدشه کند، لیکن وقتى آدم دستگاه صهیونیسم و شبکه‌ى تبلیغاتى صهیونیسم را ملاحظه میکند، مى‌بیند عملاً همین کار را میکنند؛ حالا اگر هم برایشان واجب نشده، به نحو مستحب دارند انجام میدهند؛ ملتزمند این کار را بکنند، و دارند میکنند.

 زن را ضایع میکنند. یعنى آنچنان رسم و عرف و عادتِ لایتخلف شده که کسانى جرأت نمیکنند برخلاف آن رفتار کنند.

 در یک مجلس رسمى، یک مرد باید با لباس رسمى بیاید؛ پاپیون بزند، یقه‌اش بسته باشد، آستینش هم تا سر مچ باشد؛ نه اجازه دارد شلوارک بپوشد، نه اجازه دارد تى‌شرت بپوشد؛ اما یک خانم در همان جلسه‌ى رسمى، حتماً بایستى بخشهاى مهمى از بدنش عریان باشد؛ اگر پوشیده‌ى کامل بیاید، محل اشکال است؛ اگر بدون جذابیتها بیاید، محل اشکال است؛ اگر آرایش‌نکرده بیاید، محل اشکال است! این شده عرف. افتخار هم میکنند.

در غرب، بخصوص در آمریکا و در شمال اروپا - کشورهاى اسکاندیناوى -...........

/ 3 نظر / 10 بازدید
سفيران نور

سلام واقعا هم همينه مرد كاملا رسمي اما زن نيمه عريان موفق باشيد

من چادرم را دوست دارم

سلام بزرگوار خاطره تون در وبلاگ ثبت شد خاطره ی صد و چهل و نهم قبول باشه ان شاء الله امیدوارم نامتون در آسمان جزء مجاهدان جهاد امروز ثبت بشه و لطفا در اطلاع رسانی اولین فراخوان وبلاگی من و چادرم در نت و خارج از نت و جمع آوری خاطرات ما را یاری دهید ان الله یُحِبُّ الذینَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِهِ صفاً کَانَّهُم بُنیانٌ مَرصُوص(آیه4 سوره الصف) لبخند رضایت حضرت زهرا سلام الله علیها نصیبتون

یوم الفرج

ُسلام زهرا جان. الان دارم خاطره چادرتو می خونم (در وبلاگ من و چادرم خاطره ها) موفق باشی.یاعلی